BLITZWOLF BW-CB3 KABEL USB TYP C czyli bardzo dobry kabel za rozsądną cenę.

BLITZWOLF USB TYP C czyli bardzo kabel za rozsądną cenę.

Kabel USB to narzędzie, bez którego w obecnych czasach nie może się obyć większość z nas – to już niemalże standardowe wyposażenie każdego domu. Ze względu na jego powszechne użycie można nabyć go niekiedy i w zwykłym kiosku. Niestety, wielu klientów, gnanych potrzebą chwili lub z powodu oszczędności, kupuje często najtańszy z dostępnych kabli. Jego żywotność zazwyczaj kończy się po paru tygodniach, a konsument pozostaje z bolesną świadomością źle wydanych pieniędzy. Kabel USB BW CB 3 typ C, firmy BlitzWolf to idealne rozwiązanie dla osób szukających profesjonalnego, solidnego kabla USB za rozsądne pieniądze.

Kabel USB BW CB 3 wykonany jest z wysokiej jakości przewodu USB w technologii Quick Charge 3.0. Twój telefon jest rozładowany, a za 15 minut musisz już wyjść z domu? Czekasz w dworcowej poczekalni na pociąg, a bateria w telefonie świeci już na czerwono? Algorytmy wykorzystane we wspomnianej technologii szybko obliczą ilość energii potrzebnej Twojemu urządzeniu. Dzięki nim szybko naładujesz telefon, nawet w kryzysowej sytuacji. To rozwiązanie stworzone z myślą o ludziach, dla których każda sekund jest na wagę złota.

BLITZWOLF BW-CB3 i jego zalety

Ogromną zaletą urządzenia jest również ponadprzeciętna jakość wykonania. Przewód znajduje się w odpowiednio grubym i sprężystym oplocie PVC i jest odporny na zginanie i rozciągnięcia. Bez problemu możemy go zwinąć i schować do torby podróżnej, plecaka, a nawet do niewielkiej torebki damskiej. To gwarancja, że nawet po najdłuższej podróży będziemy mogli wyjąć kabel i podpiąć go do ładowarki lub laptopa. Z tych zalet powinni szczególnie ucieszyć się rodzice małych dzieci, które mają tendencję do wkładania do ust różnych napotkanych przedmiotów. Odpowiednie wykonanie kabla sprawia, że jest on trudny do przegryzienia.

Kabel USB firmy BlitzWolf to narzędzie, którego nie może zabraknąć żadnemu użytkownikowi korzystającemu z łącz typu C. W tym przedziale cenowym jest to absolutny lider. Niewielki pobór prądu i solidne wykonanie to cechy wyróżniające go spośród innych kabli USB. Jeżeli masz już dość wyrzucania pieniędzy w błoto, szukasz trwałego i niedrogie kabla, który posłuży Ci przez dłuższy czas – Kabel USB BW CB 3 typ C to jedna z lepszych inwestycji, jakich możesz dokonać w kategorii osprzętu elektronicznego – to po prostu się opłaca!

 

Oferta kabli USB typu C w naszym sklepie

 

BLITZWOLF KABEL USB TYPU C

21,75 zł


BlitzWolf Ładowarka BW-S5+   

Kabel USB typu C Blitzwolf

75,90 zł


                   

W zestawie taniej

[Głosów: 1   Average: 5/5]