BlitzWolf BW S5 – Dlaczego warto wybrać dobrą ładowarkę.

BlitzWolf BW S5

BlitzWolf BW S5 – innowacyjna ładowarka marzeń?

Na stronie producenta możemy wyczytać iż ładowarka Blitzwolf BW S5 jest w stanie dostarczyć maksymalnie 24W mocy, jednakże optymalne działanie tej ładowarki oscyluje w granicach 18W. Trzeba zaznaczyć, iż ładowarka ta jest kompatybilna z Qualcomm Quick Charge 3.0 – czyli technologią szybkiego ładowania. W trakcie fast charging ładowarka BlitzWolf BW S5 w porównaniu do innych fabrycznych ładowarek producentów telefonów nagrzewa się w niepomiernie niższym stopniu i jej temperatura utrzymuje się w następstwie na równym poziomie. Minusem w momencie rozpoczęcia ładowania może być brak wbudowanej diody w ładowarkę sygnalizującej o rozpoczęciu się procesu ładowania.

Modernistyczna i minimalistyczna estetyka wykonania

Cała ładowarka wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego o matowym odcieniu, co oprócz wrażenia większej elegancji zapobiega powstawaniu na niej odcisków palców aktualnie ją użytkującego. BW S5 zaprojektowana jest w formie delikatnej kostki, dzięki czemu wywołuje na odbiorcy wrażenie zakupionej z  dużo wyższej półki cenowej, niż faktycznie. Wejście do portu USB znajduje się na tylnej ściance kostki, a solidność wykonania sprawia, że będzie ona odporna na wstrząsy oraz niewielkie uderzenia – co jest korzyścią, jeśli wiele podróżujemy i ładowarka jest dla nas nieodzownym elementem. Możemy mieć pewność, że urządzenie posłuży nam przez długi czas, a prostota jego wykonania i mały rozmiar ułatwią przenoszenie ładowarki w drobniejszych kieszeniach. Kwota jaką będziemy musieli wydać za ten model oscyluje w granicach 49 złotych.

Jeżeli chodzi o kwestie kolorystyczne to żadne zaskoczenie na nas w dziale tym nie czeka – do wyboru mamy bowiem standardowo dwa kolory- matowy czarny oraz biały.

Kolejny krok ku niezawodności

Podsumowując, ładowarka BlitzWolf BW S5 należy do jednej z najbardziej niezawodnych oraz trwałych na rynku, a zarazem jak to w przypadku marki BitzWolf bywa wysoka jakość nie idzie w parze z wysoką ceną, co skutkuje coraz większym rozkwitem i rozpopularyzowaniem firmy. Także jeżeli posiadamy sprzęt z Androdiem, ładowarka ta okaże się niezawodna, jeśli chodzi o system iOS wartości te mogą być trochę niższe w porównaniu z jej wydajnością na Androidzie.

Nasza oferta w sklepie Blitzwolf

BlitzWolf Ładowarka

QC 3.0 18W BW-S5

49,00 zł


BlitzWolf Ładowarka BW-S5+   

Kabel micro USB Blitzwolf

75,90 zł


                   

W zestawie taniej

BlitzWolf Ładowarka BW-S5+   

Kabel USB typu C Blitzwolf

74,70 złW zestawie taniej

[Głosów: 1   Average: 5/5]