BlitzWolf kabel Lightning – Najlepszy kabel lighting do iPhona.

Kable Lightning BlitzWolf

Nylonowe kable Lightning marki BlitzWolf charakteryzuje się prostotą, wysoką jakością wykonania oraz relatywnie niską ceną – za kabel krótszy, mniej więcej 20-centymetrowy kwota wynosi średnio 25 złotych, natomiast za kabel dłuższy, z oplotem około 40 złotych. Kable te, ze względu na swoją niezawodność działania często stosowane są jako zamienniki oryginalnych, fabrycznych kabli USB do iPhona. Kabel dłuższy ze względu na swoją długość – dochodzącą do około metra – będzie optymalną opcją w wypadku, gdy przeszkodą jest dla nas częsta odległość od jednego punktu styku do drugiego, krótszy natomiast idealnie sprawdzi się podczas wymiany danych czy też ładowania iPhona zewnętrzną baterią.

Jakość i wykonanie, które przekonuje do zakupu

Jakość wykonania kabla BlitzWolf sprawia wrażenie, już na pierwszy rzut oka produktu wykonanego z niezwykłą pieczołowitością. Aluminiowe wykończenia w połączeniu z solidnym i grubym materiałowym oplotem – w wersji dłuższej – dają nam gwarancję trwałości produktu. Do tego w zestawie znajduje się również opaska pozwalająca spiąć długi kabel. Jeżeli chodzi o wydajność: napięcie i natężenie jest identyczne, w porównaniu do oryginalnego kabelka marki Apple.

Stosunek jakości do ceny jest jednym z wyznaczników marki BlitzWolf, a gwarancja jakości oraz trwałości produktu powinna nas przekonać do jego zakupu i własnoręcznego przetestowania.

Kompatybilność oraz wymiana danych jako klucz do sukcesu

Kable Lightning BlitzWolf nie mają również najmniejszych problemów z komatybilnością, a jeśli chodzi o kwestię wymiany danych czy zrzucenia czegoś z naszego iPhona na komputer/Maka jest to jedno z najszybszych i naprostszych zadań, jakie będziemy mogli zlecić naszemu nowemu kablowi USB. Natomiast, podejmując sprawę ładowania za pomocą zewnętrznych baterii, czyli tak zwanych powerbanków, pobieranie mocy zaczyna się dosłownie w momencie podłączenia złącza USB.

Kwestia wizualna i estetyczna

Model kabla z oplotem dostępny jest na rynku w różnych wariantach kolorystycznych, z których najbardziej popularnymi są czarny i czerwony. W modelu krótszym jedyną opcją jest wersja biała.

Oferta kabli i ładowarek do iPhona dostępna w naszym sklepie

Kable Lighting już od

29,00 zł


 Szybkie Ładowarki + Szybkie Ładowarki +    

kable USB od

38,00 zł


                   

W zestawie taniej

[Głosów: 4   Average: 4.8/5]