BLITZWOLF KABEL MICRO USB o długości 1,8 m. Koniec z za krótkim kablem.

BLITZWOLF KABEL MICRO USBKable USB, w szczególności te łączące ładowarkę z urządzeniem, to najczęściej kupowane akcesoria do telefonów i tabletów. Dzieje się tak dlatego, że zwykle kupuje się najtańsze kabelki, których wytrzymałość i jakość pozostawia wiele do życzenia. Istnieją jednak na rynku kable takie, jak BLITZWOLF micro USB, które pomimo nieco wyższej ceny, mogą być bardziej opłacalne niż zwykłe kable.

Wysoka jakość wykonania

Kabel micro USB to bardzo wysokiej jakości przewód wykonany w technologii Quick Charge 3.0. Sam kabel umieszczony został w nylonowym oplocie zapewniającym mu ogromną wytrzymałość na zginanie, rozciąganie, pękanie, czy też inne uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku na przykład najechania na niego kółkiem od biurowego krzesła. Wysokiej jakości materiały, oprócz dużej wytrzymałości, zapewniają również odporność na ładunki elektrostatyczne niewskazane dla żadnego urządzenia elektrycznego.

Długość kabla

Dużą zaletą kabla BLITZWOLF USB Quick Charge 3.0 jest jego długość, która wynosi 1,8 m. Jeżeli komukolwiek doskwierają problemy związane ze zbyt krótkim kablem USB, powinien nabyć ten właśnie produkt. Od teraz można swobodnie korzystać z urządzenia, kiedy jest ono podpięte do ładowania lub komunikuje się z komputerem. Dzięki zastosowanym technologiom, w tym nylonowemu oplotowi, kabel ten jest również niepodatny na wszelkiego rodzaju splątania.

Zgodność z najnowszymi standardami

Największą zaletą omawianego tu przewodu micro USB jest zgodność ze wspomnianą już wcześniej technologią Quick Charge 3.0, czyli z możliwością szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. Kabel ten jest również zgodny ze standardem micro-USB oraz innymi urządzeniami nie obsługującymi Quck Charge, ale mogącymi przyjąć wysoki prąd ładowania, co znacząco skraca czas „napełniania” baterii w porównaniu z tym samym procesem wykonywanym przy użyciu zwykłego kabla. Jeśli mowa o prądzie ładowania, to należy podkreślić, że kabel ten może przewodzić prąd o natężeniu 2,4 Ampera.

Dobry stosunek jakości do ceny

Warto rozważyć zakup lepszego przewodu tym bardziej, że jest on dostępny już za niespełna 40 złotych. Zamiast wymieniać co jakiś czas zwykły, tani kabel, który tak naprawdę jest nic nie warty, można zainwestować jeden raz w akcesorium o dużej wytrzymałości i wysokiej jakości, i mieć z głowy zmartwienia związane z przełamaniami lub innymi uszkodzeniami. Blitzwolf to uznana na całym świecie marka mieszcząca się w czołówce producentów akcesoriów do telefonów i tabletów. Każdy bowiem, kto miał styczność z tą firmą podkreśla jej wysoką jakość i jej stosunek do ceny. Oprócz tego użytkownicy również podkreślają wysokie walory estetyczne produktów z logiem Blitzwolf.

SKLEP

[Głosów: 1   Average: 5/5]