Blitzwolf Ładowarka Indukcyjna – najlepszy wybór

Blitzwolf Ładowarka IndukcyjnaŁadowarki indukcyjne stają się coraz bardziej popularne, ponieważ są bardzo wygodne. Jedną z najlepszych jest Blitzwolf BW-FWC1, która charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Firma Blitzwolf to uznany na całym świecie producent dostarczający rozwiązania najwyższej jakości, które nie tylko charakteryzują się bardzo wysoką jakością, ale także atrakcyjnymi cenami. Charakteryzują się także bardzo duża wydajnością i szybkim ładowaniem telefonów.

Inteligenty system podświetlania

Inteligenty system podświetlania BLITZWOLF ładowarka indukcyjnaBlitzwolf BW-FWC1 to konstrukcja lekka, o niewielkiej wadze, która ma kompaktowe wymiary oraz jest bardzo lekka. Dzięki zamontowanemu wskaźnikowi ładowania (świecącemu w kolorze niebieskim) od razu wiadomo czy urządzenie pracuje czy też nie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa w ładowarce został zaimplementowany mechanizm przeciwprzepięciowy, ochronę przed zwarciem, przegrzaniem czy też nadmiernym przeładowaniem telefonu. Wszystkie te mechanizmy w połączeniu sprawiają, że jest to najlepsza ładowarka indukcyjna dostępna na rynku.

Kompatybilność

Aby móc skorzystać z tego rozwiązania telefon powinien być wyposażony w technologię umożliwiającą na ładowanie bezprzewodowe oraz najlepiej być wyposażonym w technologię QuickCharge 2.0 bądź wyżej. Niestety w prosty sposób nie da się tego sprawdzić poza skontaktowaniem się z dystrybutorem telefonu bądź też sprawdzeniem w instrukcji. Jednak tego rodzaju technologia staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej urządzeń ją wspiera. Dodatkowo producent ładowarki Blitzwolf BW-FWC1 na swojej stronie internetowej publikuje listę kompatybilnych urządzeń. Dodatkowo jeżeli do ładowarki zostanie podłączony telefon wyposażony w QucikCharge 2.0 lub wyżej to telefon poinformuje nas o tym fakcie wyświetlając odpowiedni komunikat na swoim ekranie.

Parametry techniczne Blitzwolf Ładowarka Indukcyjna

– prąd wyjściowy DC9V, 1,8A
– prąd wejściowy DC5V, 2A
– bardzo wysoka jakość wykonania
– obsługa Quick Charge
– prosta obsługa

Zestaw zawiera:
– ładowarkę
– instrukcję
– kabel USB

Ładowarka do nabycia pod tym LINKEM.

[Głosów: 1   Average: 5/5]