Iphone 7 wymiana szybki aparatu

Iphone 7 wymiana szybki aparatu 

iPhone 7 został wyposażony we względnie odporne na zarysowania szafirowe szkiełko na aparat. Pomimo tego, wiele osób odnotowało, że pojawiły się na nim rysy lub nawet pęknięcia. Nie jest to powód do obaw. Wymiana szybki aparatu w iPhonie 7 może zostać wykonana przez każdego. Aczkolwiek jeżeli nie posiada się doświadczenia w tego typu naprawach, najlepiej zlecić ją jednemu z wielu wyspecjalizowanych serwisów. 

Uszkodzona szybka aparatu w iPhonie 7 może grozić: 

    • pogorszeniem jakości wykonywanych zdjęć, 
    • zarysowaniem obiektywu aparatu, który znajduje się pod szkiełkiem, 
  • utratą wodoszczelności przez urządzenie. 

Dlatego nie warto zwlekać z naprawą. Tym bardziej, że należy ona do dosyć prostych. W porównaniu do innych usterek jej wyeliminowanie nie należy do zbyt kosztownych.  

Wymiana szybki aparatu a utrata gwarancji 

Sam fakt, że szybka uległa uszkodzeniu sprawia, że posiadacz iPhona traci gwarancję na urządzenie. Wymiana szybki na nową teoretycznie również wiąże się z utratą gwarancji. Pozornie jest to sytuacja bez wyjścia. Jednak jeżeli naprawa zostanie wykonana w taki sposób, że nie będzie żadnego śladu po uszkodzeniu oraz wymianie, można powiedzieć, że przesłanki do utraty gwarancji znikają. Dlatego choćby z punktu widzenia zachowania gwarancji, warto zdecydować się na wymianę szkiełka aparatu.

Wymiana szybki aparatu w iPhonie 7 

Dobra wiadomość jest taka, że wymiana szybki nie pociąga za sobą konieczności wymiany całego korpusu iPhona, ani rozkręcania telefonu. Szkiełko aparatu jest przymocowane do obudowy za pomocą kleju. Jego demontaż nie powoduje żadnych uszkodzeń w jej obrębie. 

Wymiana szybki aparatu w iPhonie 7 przebiega następująco: 

    • przy użyciu odpowiednich narzędzi do podgrzewania kleju, demontowana jest wadliwa szybka aparatu, 
  • nowa szybka jest wygrzewana w korpus, dokładnie w taki sposób jak oryginalne szkiełko. 

Jakość zdjęć po wymianie 

Po wymianie jakość zdjęć jest identyczna jak przed wystąpieniem usterki. Nowe szkiełko aparatu zachowuje się dokładnie tak samo, jak oryginalny pierwowzór. Jeżeli wymiana została przeprowadzona profesjonalnie i przy użyciu odpowiedniej jakości materiałów, niemożliwe jest  stwierdzenie różnicy w stosunku do fabrycznie nowego modelu iPhona.

Wymiana szybki aparatu w iPhonie 7 film instruktażowy

 

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie można kupić szybkę kamery do iPhone 7, zestaw naprawczy bądź skorzystać z naszej usługi serwisowej.

Szkiełko Aparatu Kamery

iPhone 7

14,90 zł

 - Szkiełko aparatu kamery iPhone 7


iPhone 7 Zestwa Naprawczy

33,80 zł 16,90

- szkiełko aparatu lamery do iPhone 7

      - pencenta ESD plastikowa                          

W zestawie taniej

Szkiełko Aparatu Kamery iPhone 7

Wymiana w naszym serwisie

150 zł 119 zł

 - Wymiana gniazda  szkiełka aparatu  kamery iPhone 7

- KURIER W OBIE STRONY

Dostawa GRATIS
[Głosów: 16   Average: 3.6/5]